Pood Kategooria

Presoterapia portatil domestica con 3 tipos de conexiones

Uus

€71.43

Postitatud equipo de Pressotherapy Kaasaskantav mudel kasutamiseks Maja Sisaldab 3 komplekti torude ühendus utilizarlos sõltumatu alad.

See seade soodustab vereringet ja täidab sügav [massager], kasutades õhk-pression.Vähendab väsimuse Tunne ja aitab eemaldamise vedelik.See on kena halli värvi, torud on Silikoon on erinevaid kvaliteedi-ja ühendage see lihtsalt.

Omadused PBX kergesti valida programm, mis sobib kõige paremini nende vajadustele.Selle suurus on vähendatud võimsus guardarla ja transportarla mugavalt. -Täidab sügav [massager], kasutades õhk-pression.

Eelistab vereringet. -Vähendab väsimuse Tunne Sisaldab:-2 saapad Jalas. -2 tarvikud reied/relvade või talje. -2 Malle. -1 PBX. -1 transformer oja. -3 komplekti torud: 1 Jalg ja mansett 1 ühe jalad. 1 ühe swimmies. -1 manuaalne multi keeltes.Tehnilised Andmed: - Timer on 15 minutit.Võimsus login: AC100-240V 50/60Hz.

Märksõnad: john taht lego, käevõru ristik, scrump, liides led, jojo pop, pistiku juhe, nimetamine, funko pop jax, kaabli ühendust, cabl pistik.

Toote Tüüp Massaaž & Lõõgastus
Brändi Nimi TREBOL ETTE

Kirjutage oma ülevaade

Presoterapia portatil domestica con 3 tipos de conexiones

Presoterapia portatil domestica con 3 tipos de conexiones

Seotud tooted
Toode on lisatud nimekiri võrdle